Hakkımızda

Firmamız promosyon ürünleri ve reklam alanında hizmet vermektedir. Yenilenen teknolojiyi yakından takip ederek ve güncel eğitimlere düzenli katılım sağlayarak müşterilerimizin teknolojiye uygun olarak tanıtımlarını yapmalarını ve kazançlarını arttırmalarını sağlıyoruz. Firmamız Türkiye ve Dünya genelinde yüzlerce firmaya reklam ve promosyon ürünleri konusunda hizmet vermektedir. Mislina Reklam olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve tüm çalışmalarımızda müşterinin isteklerini ön planda tutmaktayız.

Sizin İçin Araştıyıroruz…

Kendi sektörümüzle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyor. Sizler için yaptığımız  gerek yurtiçi gerekse yurtdışı araştırmalarımız neticesinde sizi en yeni teknolojiye en kısa zamanda ulaştırıyoruz.

İşimizi Severek Yapıyoruz…

Başarmanın yolu sevgiden geçer bunu biliyoruz ve işimizi gerçekten severek yapıyoruz. Mislina Reklam ekibinin tüm elemanları işini severek yapıyor ve size hergün daha iyisini sunmayı hedefliyor.

Yüzümüzü Dışarı Çeviriyoruz…

Kendi içerisinde kalıplaşmış firmaların aksine devamlı yeni gelişmelerin takipcisi oluyor ve sizi başarıya ulaştıracak yenilikleri sizlere sunuyoruz. Yurtdışında uygulanmış ve başarıya ulaşmış çalışmaları uygulayarak daha fazla kazanmanızı sağlıyoruz.

Bahane Değil Çözüm Üretiyoruz…

Yaptığımız işin sorumluluğunu biliyoruz ve müşteri memnuniyeti kavramını en üst düzeyde sağlamak için aralıksız çalışıyoruz. Bir çok saygın firmanın çalışmalarını aynı anda ekip olarak devam ettiriyoruz ve bunun zor bir iş olduğunu biliyoruz. Her işte olduğu gibi zaman zaman bazı problemlerle karşılaşıyoruz. Fakat bu sorunları çözmemek için bahane üretmek yerine nasıl çözeceğimiz üzerine yoğunlaşıyoruz. Amaç müşteri memnuniyetiyse bahane değil çözüm üretmek gerekiyor.

Sorumluluğumuzu Biliyoruz…

Çalıştığınız iş kolu ne olursa olsun, şartlarınız ne durumda olursa olsun başarılı bir çalışmanın ilk kriterinin disiplin ve sorumluluk anlayışı olduğuna inanıyoruz ve bu sorumluluk anlayışı ile iş akışını programlıyoruz. Proje ile ilgili gelişmelerden sizleri haberdar ediyoruz ve iş programına sadık kalmaya özen gösteriyoruz.

 

Kusursuz hizmetin yukarıdaki maddelerle sınırlı kalmadığının farkındayız ve farkımızı hissetmek için bizi daha yakından tanımanız gerektiğini düşünüyoruz.

Zamanınız olduğunda sizi ofisimizde ağırlayıp ürünlerimizi görmenizi isteriz.

Saygılarımızla…